פדיקור מניקור

פדיקור מניקור

פדיקור טיפול בכף הרגל - שרי ארז

פדיקור – טיפול בכף הרגל כפות הרגליים סוחבות את כל הגוף והמעמסה עליהן גדולה. כפות הרגליים במרבית הזמן נמצאות בתוך נעליים סגורות דבר המהווה "חממה" להתפתחות פטריות ויבלות בעור, ותופעות נוספות כגון ציפורן חודרנית. טיפוח כפות הרגליים חשוב לא רק למראה נקי ואסתטי אלא גם לבריאות כפות הרגליים והגוף

יתרונות הפדיקור ב"שרי ארז"

לקוחות שרי ארז נהנים מפדיקור מפנק על כורסאות נוחות ומפנקות. לאורך כל הטיפול הלקוחה מתפנקת בכורסה והרגליים. תובלות במי קצף ריחניים. הטיפול מבוצע בשיטה מהפכנית הנמנעת משימוש בסכין ומונעת הסרת שכבות עור מיותרות ,תחושת כאב ונזקים.השיטה הייחודית שומרת על העור הבריא,מעכבת ומפחיתה את תהליך התעבות העור. במהלך הטיפול משתמשים בחומרים פעילים הממיסים את העור הקשה בכף הרגל, לאחר מכן גם הציפורניים יעברו ניקוי וטיפוח.
להמרצת מחזור הדם וחידוש תאי העור תיהני מפילינג גרגרים על בסיס פירות וויטמינים ולהשלמת הפינוק עיסוי בקרם מרענן המכיל תמציות ושמנים בריח מופלא.להשלמת המראה מורחים לק לבחירתך ממגוון הלקים של המותגים המובילים.
(יצרנים Essie- O.P.I) הטיפול מתבצע ברמת סטריליות גבוה וכלי הטיפול הינם חד פעמיים וניתנים הטיפול מתבצע ע"י מטפלת מקצועית מוסמכת בעלת ניסיון רב בטיפולי פדיקור.

בואי להתפנק בפדיקור מניקור בגבעתיים

בואי לקליניקה המפנקת של שרי ארז שממוקמת בגבעתיים, ברחוב מגביל לדרך השלום, פדיקור מניקור רגיל או ג'ל, בואי לקליניקה של שרי ותהיני מפינוק אמיתי, תוכלי לבחור בין פדיקות מניקור רגיל או ג'ל הקליניקה ממוקמת בגבעתיים ברחוב רמב"ם ופתוח מידי יום חוץ מימי שני ושבת, המקום מציע מרכז קוסמטיקה מגוון, מעבר לשירותי פדי-מני רגיל או ג'ל, הקליניקה מומחית בטיפולי פנים לפי תכנית אישית ובהתאם לסוג העור של הפנים, חדש בקליניקה מכשיר לחיטוב הגוף, ICE21בקליניקה תוכלי ליהנות מפינוק וטיפוח בהתאמה אישית, צרי קשר לייעוץ ראשוני חינם

דילוג לתוכן