טיפול פנים לגבר

טיפול פנים לגבר

חשוב הבחירה בטיפול עור הפנים

למה כל כך חשוב לשמור על עור הפנים גם של הגבר

גברים חשופים יותר לפגעים בעור כתוצאה מנטייתם לעור שמן, השפעת הגילוח לשערה שצמחה הפוך לכיוון פנים העור, וכן בשל גירויים ואדמומיות יתר בעור הפנים.
יש עליה ניכרת במודעות טיפולי הפנים בקרב הגברים ואכן הגבר הישראלי מתחיל להדביק פערים עם הגבר האירופאי, גברים רבים נוטים לטפל בעור הפנים שלהם, זהו תהליך מבורך מאוד. הם מודעים יותר לטיפוח הפנים והגוף ומבינים שלא רק לנשים יש נקודות שחורות(קומודונים) בפנים אלא גם ישנם גברים הסובלים מפגעים בפנים. לכן מומלץ ביותר לשמור על העור כעת ולא לחכות כאשר כבר המצב בלתי הפיך מבחינה בריאותית.

טיפול מפנק לעור הפנים של הגבר

טיפול פנים לגבר מורכב מתהליכים שונים, קודם כל יש לאבחן את העור על ידי קוסמטיקאית מוסמכת בעלת ניסיון, אשר תתאים טיפול מיוחד בשביל הלקוח בשיטה שתוביל לתוצאות ביעילות. הטיפול יתחיל בניקוי ואיזון בלוטות החלב באמצעות פילינג קליל, אשר יסיר תאים עודפים בעדינות וביעילות. אם העור יבש נתחיל בהחדרת לחות מותאמת אישית על ידי המכשיר המתקדם ההידרה דרמי של גינו פריז. לאחר מכן נתחיל בשלב ניקוי השחורים, ולקראת סיום נחטא היטב את עור הפנים, ונמרח מסכה מרגיעה אשר תעניק רכות וזוהר לפנים. נסיים את הטיפול בעיסוי פנים צוואר וכתפיים מפנק ומרגיע אשר יגרמו לך להרגשת ריחוף וכיף, נמרח כמובן קרם הגנה ונצא אל העולם.

שמירה על עור הפנים בהתנהלות היום יומית

יש מגוון טיפולים על מנת לשמור על עור פנים בריא וזוהר. ראשית אנו נוטים לזלזל בבחירת הסבון אך הוא מרכיב חשוב ביותר בשמירה על בריאות העור ולכן מודעות ניקוי העור באופן יום יומי בצורה יסודית על ידי סבון המותאם לך אישית היא חשובה. בנוסף יש למרוח קרם לחות והגנה מהשמש על בסיס יומי כדי להזין את העור ולהגן עליו. אחת לחודשיים שלושה להגיע לטיפול פנים אצל הקוסמטיקאית. שמירה על ביצוע פעולות אלו יעשו פלאים בטקסטורת העור ובריאותו וכמובן ידחו את הזדקנות העור בצורה ניכרת.

דילוג לתוכן