טיפול בקמטים

טיפול בקמטים

שרי ארז קליניקה לקוסמטיקה פרא רפואית מתקדמת טיפול בקמטים מזוטרפיה

הטיפול שמחליף את הזרקות הבוטוקס לפנים , הטיפול שיחזיר לך שנים, שיטה חדשנית לטיפול בקמטי הפנים, שיטה שתעניק לך מראה עור קורן, שיטה שתחסוך לך כסף וכאב רב, הטיפול מבוצע בקליניקה על ידי קוסמטיקאית פרא רפואית, להתנסות פני אלינו עוד היום. טיפול בקמטים – מי מאיתנו אינה רוצה להיות צעירה יפה ומבריקה. טיפול חדשני לעור הפנים טיפול שיחזיר לך את המראה הצעיר , שיטה חדשנית ללא הזרקות, בוטוקס או סיליקון, מילוי קמטים עם מכשיר איפור קבוע מזו רולר. המזו רולר הינו מכשיר מהפכני אשר מעורר את העור לייצור עצמי של קולגן ואלסטין גלילת הרולר על פני העור, מעוררת את העור להתחדשות. הטיפול במזו רולר נבחן לאורך מספר שנים במחקרים מדעיים בהם הוכחה יעילותו הרבה במילוי קימטוטים, טשטוש צלקות וסימני מתיחה וביצירת מראה כללי של עור מלא וזוהר, בשל כך הוא נותן פתרון לנשים שמעוניינות לטפל בסימני גיל ראשונים שמופיעים בפניהן, אך הן לא זקוקות עדיין לניתוח פלסטי או לטיפול דרמטי אחר. הרולר מציע טיפול פנים יעיל, שאינו פולשני ואשר תוצאותיו נשמרות לאורך זמן, בכך הוא דוחה את סכין המנתחים. הרולר מגיע בדרגות חדירה שונות , בדרגה גבוהה לטיפול פנים בקליניקה או במרפאה ובדרגה נמוכה לשימוש ביתי בשגרת הטיפוח היומיומית הרולר מיועד לפנים, צוואר, וגוף ומתאים לכל סוגי העור.

טיפים למניעה וצמצום קמטוטי הפנים

תזונה משפיעה על מראה העור, לכן יש להקפיד ולשמור על אכילת פירות וירקות, ומאכלים נוספים עתירי סיבים, להקפיד לאכול מאכלים המכילים חלבונים, החלבון תורם לאלסטיות העור. וברור שלהימנע מאוכל עתיר שומן וכולסטרול, העשוי לסתום את העורקים ולמנוע מהחמצן הכה חיוני לעור להגיע אליו. ובכלל אוכל מטוגן נוטה להשאיר את חותמו על חוטמנו (הכוונה לחצ'קונים ונקבוביות שומן) ואפשר גם בלעדיו.
שתיית מים, חשובה מאוד בסילוק הרעלים מעור הפנים. בשל שכבתו הדקה והעדינה נוטה עור הפנים להתייבשות, הנוזלים ידאגו לכך שיישאר חיוני ומלא חיים. אורח חיים בריא יותר: הפסקת עישון, הפחתת צריכת משקאות אלכוהוליים, הקפדה על שעות שינה איכותיות ופעילות גופנית, יסייעו לנו באופן חד משמעי לעכב את תהליך ההזדקנות הטבעי.
הגנה מלאה מקרני השמש, לא מאתמול אנו יודעים שאחד הגורמים להזדקנות העור ולפיגמנטציה, הוא קרני השמש החמות. הגני על עצמך בעזרת מריחה של מקדמי הגנה, חבישת כובע, משקפי שמש והימנעות מחשיפה לשמש בשעות הצהריים. ניקיון הפנים, אולי החשוב מכולם, נקי את פנייך במלוא תשומת הלב, פעמיים ביום, בבוקר ובערב. כשהעור נקי, מרחי קרם לילה מזין ועשיר, וסביב העיניים (שם העור רגיש, דק מאוד ועדין) מרחי קרם המיועד לכך. להמשך טיפול, רצוי לבקר אצל קוסמטיקאית מורשית.

ייצור מופחת של קולאגן גורם לקמטים

סיבי הקולאגן והאלסטין, מיוצרים מתוך תאי עור הנקראים – פיברובלסטים. תאי עור אלו עם הזמן מייצרים פחות קולאגן ופחות אלסטין. מה שמביא לתוצאה הנראית על העור אשר הופך פחות מוצק ופחות מתוח ועליו נוצרים קמטוטים וקמטים.

דלקת תת-קלינית

מחקרים שנעשו לאחרונה מצביעים על נזקי הראדיקלים החופשיים בתוך התא ומגדירים נזק זה כדלקת תת-קלינית, הגורמת לקמטוטים, קמטים ואובדן אלסטיות.

נזקי ראדיקלים חופשיים

מחקרים שנעשו לאחרונה מצביעים על נזקי הראדיקלים החופשיים בתוך התא ומגדירים נזק זה כדלקת תת-קלינית, הגורמת
לקמטוטים, קמטים ואובדן אלסטיות.

כדי לקבל מראה עור חלק וצעיר ולעצור את תהליך הזדקנות

השיטה מהפכנית אבל הפתרון פשוט בבסיסו – אל שכבת הדרמיס ניתן להגיע על ידי מחטים זעירות. הרולר מכוסה בהמוני מחטים זעירות והוא מגיע בדגמים שונים שנבדלים באורכי המחטים (0.3 עד 2 מ"מ). המחטים חודרות אל העור בזמן הגלילה של הרולר ומייצרות תעלות הובלה זעירות דרכן חודרים החומרים הקוסמטיים המשמשים בטיפול (חידוש, הבהרה, וכד'), והן פוגעות בעור בצורה מבוקרת ועל ידי כך מעוררות אותו לריפוי והתחדשות. המנגנונים הטבעיים של גופינו מייצרים שרשרת מורכבת של פעולות ריפוי שבסופן העור מייצר תאים חדשים בכל משטח הטיפול והקולגן מתעבה.
הטיפול במזו רולר מסוגל לחולל פלאים בצלקות, קמטים, סמני אקנה, פיגמנטציה, וכמובן שהוא טוב באופן כללי לתחזוקה ושיפור מראה העור, גם במקרה שאין בעיות מיוחדות.
הרולר יכול לשמש גם באזורי הגוף השונים והוא מתאים גם לטיפול בצלוליט וסימני מתיחה. הטיפול ברולר הינו ממושך שכן הוא מבוסס על תהליכי הריפוי הטבעיים של גופנו ואותם לא ניתן להאיץ, והוא בנוי בעצם מסדרה של חמישה עד שבעה טיפולים בהפרשים של ארבעה עד שישה שבועות ביניהם.
המזו רולר מביא איתו הבטחה גדולה לתחום הקוסמטיקה הרפואית והוא מציע כיום שיטה חדשה שמלהיבה את הדרמטולוגים והכירורגים הפלסטיים בכל העולם בטיפול בתופעות ההזדקנות לסוגיהן.

דרמה פיל תוצאות של הזרקה ללא הזרקות!

טיפול חדשני בקמטים ללא הזרקות, מעוניינת לראות את השיפור בקמטי הפנים לאחר הטיפול, לקליניקה של שרי ארז הגיעה בחורה עם קמטים לצידי הפה לאחר טיפול חדשני בשיטת המזו רולר גלילת המחטים שמחזירה את הגלגל לאחור , ניתן לראות את השיפור המשמעותי שחל בקמטי הפנים , החומר שמוחדר לפנים בעזרת המכשיר משפר את נפילת העור ומעניק מראה צעיר. ניתן להסתכל בתמונה שלפני הטיפול ובתמונה שאחרי הטיפול.

לפני - ואחרי הטיפול:

טיפול בקמטים ללא הזרקות, החלטנו לבדוק את הדרמה פיל שלנו , הקוסמטיקאית הרפואית שלנו אילנית מרחה את החומר במשך 3 שבועות על צד ימין שלה, על קמט החיוך בצד הפה (צד שמאל של המתבונן) התוצאה לפניכם! שיפור משמעותי והבדל גדול בין המקום שבו נמרח החומר למקום שלא נמרח , מילוי קבוע, ללא זריקות ללא מיכשור ללא תופעות לוואי!

לקבלת פרטים או פגישת ייעוץ חייגי 03-5731163 שרי ארז קליניקה לקוסמטיקה פרא רפואית מתקדמת

דילוג לתוכן