הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

הכנות לקראת הסרת שיער בלייזר

גם בטיפול של הסרת שיער בלייזר לא מומלץ להסיר שיער בשום דרך למעט גילוח, זו הדרך הטובה ביותר לחזק את זקיק השיערה ולהפוך את הטיפול לטוב יותר, כך התוצאות ממהרות להגיע עוד בטיפולים הראשונים, יש לגלח את האזור כ24 שעות לפני הטיפול, יש לגלח כשהעור לח ממים מכוון שגילוח על עור ייבש גורם לצריבה בעור ואף יכל לגרום לפצעים ותחושה לא נעימה.


הטיפול הינו בעצם קרן אור ממוקדת בנקודה של זקיק השיערה הוא מזהה את השיערה זה יוצר אנרגית חום מאוד גבוהה השערה מה שגורם לזקיק השערה להשרף מיידית זה כואב אבל נסבל, ע"י מריחת ג'ל מקרר על העור ישנה הקלה על הכאב, קרן האור של הלייזר אינה חכמה, כל צבע כהה שהיא רואה היא שורפת, לכן כשיש מטופלת עם עור כהה ועם נקודות חן כהות לא מומלץ להמליץ על השיטה הזאת אלא ללכן על הסרת שיער לצמיתות ע"י קרן אור ולא ע"י לייזר.

למי מתאים הסרת שיער בלייזר

מאוד מומלץ לעבור ייעוץ מקצועי לפני החלטה באיזו שיטה כדאי לבחור בשבל טיפולי הסרת שיער לצמיתות, אבל חשוב לדעת כי ההצלחות בטיפולי הסרת שיער באמצעות לייזר אפשרי רק לכאלו עם צבע כהה של השיער.


מי קובע את אחוזי ההצלחה של טיפולי הסרת שיער לצמיתות?


גנטיקה – כל אחד נולד עם סוג וצבע שונה של שיערה, הסרת שיער לצמיתות אפשרית לשיער כהה.
אורמונים – ישנם שלבים בחיים ישיש השפעה ע"י אורמונים ולכן יש גדילה מרובה ופחותה של השיער בגוף באופן כללי.
נטילת תרופות – ישנן תרופות שמשפיעות על גדילה או חוסר גדילה של השיער.
מצב נפשי – חוסר שקט ובעיות נפשיות עלולות להשפיע לטוב או לרע בצמיחת השיער.
תזונה – תזונה לא נכונה משפיעה על הצמיחה של השיער, למשל אנורקסיות שאינן אוכלות כמו שצריך ואינן מספקות לגוף שלהן תזונה בסיסית מה שמוהע גם צמיחה רגילה של שיער באזורים שונים בגוף.

דילוג לתוכן