אסתטיקת פנים

אסתטיקת פנים

החברה בימינו שמה דגש רב על המראה הוויזואלי והחיצוני אצל כל בני האדם. המראה שלנו לרבות הפנים, הם כרטיס הביקור שלנו ולכן חשוב שיראו מטופחים ומרשימים. עור הפנים שלנו חשוף לא מעט לשינויי האקלים, ובארץ אנשים חשופים מדי יום לקרני השמש החזקות ועשויים לסבול בשל כך מנזקים חמורים שיש להם השפעה מכרעת על עור והאסתטיקה של הפנים.

הפנים שלנו יכולות לסבול מכתמי פיגמנטציה, מיובש, נמשים רבים, אקנה, קמטוטים סביב העיניים וממראה נפול וחסר ברק ועוד. על מנת להתמודד עם הנזקים הללו ועם מגוון של בעיות עור הפנים, יש היום קוסמטיקאיות רבות שעוסקות בטיפולים אסתטיים לפנים, טיפולים שהם מעכבי הזדקנות ומעניקים לפנים הרבה חיוניות וברק.

מטרתן של טיפולי העור לפנים

טיפולי פנים מותאמים לכל סוג עור, על ידי משחות הם יחזירו את הלחות לעור ויטפלו בכל בעיה באופן ספציפי. בתהליך הטיפול, העור מוזן בוויטמינים ומינרלים שנחוצים לו, אלה חודרים לעומק השכבות של העור על מנת להתמודד עם הנזק שממנו העור סובל. חלק מהטיפולים ניתן לעשות באופן עצמאי בבית ויש טיפולים רבים שיתאפשר לעשות רק על ידי קוסמטיקאיות שמתמחות בכך.

ישנם טיפולים רפואיים שמסייעים לעור הפנים להתמודד עם מגוון של בעיות בעור הפנים באמצעות מכשור מתקדם וחדשני מאד, כמו לדוגמא מכשיר לייזר שמסייע בהעלמה של כתמי פיגמנטציה מהפנים או נמשים מהשמש, משחות וקרמים רפואיים שמזינים את העור ומעכבים קמטוטים בעור הדק מתחת לעיניים או סביב השפתיים ועוד.

טיפולי האנטי אייג'ינג הידועים

טיפולי האנטי אייג'ינג גם נחשבים למבוקשים מאוד, טיפולים שהוכיחו את עצמם כמאוד יעילים ומצליחים להשיג תוצאות נפלאות. הטיפולים הללו מוצעים לנשים שהן מעל גילאי 30, שסובלות מכל מיני סימני גיל. הטיפולים הללו גם מתאימים לגברים אך מרבית מהפונים לקוסמטיקאיות הן דווקא הנשים שמבקשות לטפח את עור הפנים ולהשאיר אותו רענן, חלק וצעיר.

חשיבות טיפולי השיניים

כמו כן, על מנת שנצליח להקרין, ולהעניק לעצמנו את הרושם החיובי והמטופח, חשוב שלא נזניח ונטפל גם בבעיות שיניים. מגוון של טיפולים אסתטיים עלולים לא להחזיק מעמד ולהראות יפה כל עוד החיוך שלנו לא יראה אסתטי מפאת שיניים לא נקיות או שיניים חסרות. זאת ניתן לעשות באמצעות טיפולי שיניים אצל רופא השיניים והשתלות שיניים במידת הצורך. שתל ישיב לשן את התפקוד התקין וישפר את כל מערכת חלל הפה וכמובן את איכות חייו של האדם. טיפולי השתלות שיניים יחזיקו את הלסת יציבה וכך לא יאפשרו לעור הפנים ליפול ולאבד את החיוניות והגמישות שלו.
טיפולי הפנים שמוצעים היום מאפשרים לכל אחת ואחד להחזיר לעור הפנים שלהם את מה שאיבדו לאורך השנים ולהצליח ליהנות ממראה צעיר ורענן יותר. חשוב לבחור רק טיפול שמתאים לסוג העור ולבעיה ממנה סובלים.

דילוג לתוכן