פדיקור מניקור

 
 

פדיקור טיפול בכף הרגל - שרי ארז

פדיקור - טיפול בכף הרגל כפות הרגליים סוחבות את כל הגוף והמעמסה עליהן גדולה. כפות הרגליים במרבית הזמן נמצאות בתוך נעליים סגורות דבר המהווה "חממה" להתפתחות פטריות ויבלות בעור, ותופעות נוספות כגון ציפורן חודרנית. טיפוח כפות הרגליים חשוב לא רק למראה נקי ואסתטי אלא גם לבריאות כפות הרגליים והגוף

יתרונות הפדיקור ב"שרי ארז"

לקוחות שרי ארז נהנים מפדיקור מפנק על כורסאות נוחות ומפנקות. לאורך כל הטיפול הלקוחה מתפנקת בכורסה והרגליים. תובלות במי קצף ריחניים. הטיפול מבוצע בשיטה מהפכנית הנמנעת משימוש בסכין ומונעת הסרת שכבות עור מיותרות ,תחושת כאב ונזקים.השיטה הייחודית שומרת על העור הבריא,מעכבת ומפחיתה את תהליך התעבות העור. במהלך הטיפול משתמשים בחומרים פעילים הממיסים את העור הקשה בכף הרגל, לאחר מכן גם הציפורניים יעברו ניקוי וטיפוח.
להמרצת מחזור הדם וחידוש תאי העור תיהני מפילינג גרגרים על בסיס פירות וויטמינים ולהשלמת הפינוק עיסוי בקרם מרענן המכיל תמציות ושמנים בריח מופלא.להשלמת המראה מורחים לק לבחירתך ממגוון הלקים של המותגים המובילים.
(יצרנים Essie- O.P.I) הטיפול מתבצע ברמת סטריליות גבוה וכלי הטיפול הינם חד פעמיים וניתנים הטיפול מתבצע ע"י מטפלת מקצועית מוסמכת בעלת ניסיון רב בטיפולי פדיקור.